ÖDÜLLERİMİZ
İstanbul Libadiye Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu için Sn. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından verilen Teşekkür Şilti.

İstanbul ili Sarıyer ilçesi Bahçeköy'de yaptırılan Sağlık Ocağı ve sağlık hizmetlerine olan katkılarından dolayı Sn. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından verilen Altın Plaket.

İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı Bölümü adına Prof. Dr. Özdemir İlter tarafından verilen Teşekkür Şilti.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı'na yapmış olduğu bağış nedeniyle kurum adına Korgeneral Hasan Muratlı tarafından verilen Altın Madalya ve Teşekkür Beratı.

Birçok okul yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanması ve Milli Eğitime katkılarından dolayı Sn. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından verilen Devlet Üstün Hizmet Madalyası.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle, okuma imkanı olmayan, çalışkan ve başarılı köy çocuklarına 1996 yılından bu yana her yıl karşılıksız burs vermesi nedeni ile Köy Çocuklarını Yükseltme Vakfı adına Vakıf Başkanı Mediha Uğraş tarafından verilen teşekkür Belgesi.